SLOŽENÍAmpule Manofar® mužům pomáhají dosahovat
erekce a udržovat ji.
erekce

L-ARGININL-arginin je výjimečně užitečná aminokyselina. L-arginin stimuluje vylučování oxidu dusíku. Oxid dusíku uvolňuje svalovou tkáň v penisu, zvyšuje průtok krve v penisu a pomáhá při dosahování erekce. L-argininu se obecně přičítají mnohé pozitivní účinky na lidské tělo, od zvýšení plodnosti až po léčení demence.
  impotence

GUARANAVýtažek ze semen Paullinia Cupana neboli Guarana je stálezelená rostlina, která roste ve Venezuele a severní Brazílii. Její semena jsou bylinným stimulantem podobným kofeinu, ale mnohem silnějším. Od kofeinu se liší také tím, že se uvolňuje velmi pomalu, jelikož její semena jsou mastná a nerozpustná ve vodě, takže je tělo vstřebává pomaleji, což umožňuje intenzivnější a delší působení. Guarana je oblíbená zejména pro své povzbuzující vlastnosti a zároveň může příznivě působit na tlusté střevo, kde dokáže zmírnit příznaky zánětlivých onemocnění a střevních procesů. Je to také diuretikum, které pomáhá léčit infekce močových cest, průjmy, bolestivou menstruaci a bolesti hlavy.

 
  erekce

MAKAMaka má velmi dlouhou tradici užívání v Jižní Americe. Maka působí jako afrodiziakum, zvyšuje průtok krve v penisu a posiluje sexualitu. Obyvatelé And ji už po staletí používají na léčbu neplodnosti a zlepšení sexuálního života. Klinické studie dokazují, že aktivní látky obsažené v mace zvané Macaeny a Macamidy jsou zodpovědné za zlepšení pohlavní funkce u mužů a zvýšení množství spermatu.


 
erektilní dysfunkce

ROZCHODNICEVýtažek z rozchodnice růžové, Rozchodnice jebylina známá také jako Zlatý kořen roste především v chladných oblastech naší planety (Arktida, Sibiř). Hlavní funkcí této bylinky je snížení stresu a napětí. Navíc má pomáhat s výdrží a lepší koncentrací.
  erekce

ZÁZVORVýtažek ze zázvoru lékařského. Zázvor je oblíbené koření a je velice často používán v alternativní a tradiční čínské medicíně. Zázvor je přírodní lék, který chrání trávicí soustavu, zmírňuje křeče v břiše a účinně stimuluje krevní oběh, protože zabraňuje tvorbě krevních sraženin a pomáhá zmírňovat cévní potíže. Zázvor pomáhá rozšiřovat cévy, zlepšuje průtok krve a tím zlepšuje erekci.
  Manofar

DAMIÁNAVýtažek z Damiány. Damiána je rostlina původem ze Spojených států, Mexika a částí tropické Ameriky a Afriky. Je to malý keř, který dorůstá výšky od jednoho do dvou metrů. V létě na keři rozkvétají žluté květy a poté sladce vonící plody. Jeho listy se používají jako afrodiziakum a k posílení mužského i ženského reprodukčního systému. Jeho magické síly byly uznávány starověkými indiány, zejména Mayi, kteří si tuto skutečně aromatickou bylinu cenili jako lektvar na všechny druhy sexuálních problémů, od impotence po neplodnost, a také ji používali ke zvýšení sexuální touhy.

 
impotence

SORBITOLSorbitol je přírodní sladidlo. Náhrada cukru má široké využití. V potravinářství se používá jako sladidlo, zvýrazňovač chuti a konzervant. Stále více se používá také v kosmetice a léčivech.
 
erektilní dysfunkce

GLUKÓZOVÝ SIRUPGlukózový sirup je jedlý sirup získávaný smícháním prášku z hroznového cukru a vody v poměru 1: 1 tak, že vodu ohřejeme na bod varu a poté do ní po lžičkách přidáváme cukr.
 

Ampule Manofar® mužům pomáhají dosahovat erekce a udržovat ji. Obsahují 6 přírodních složek, jež působí rychle a efektivně. Přírodní složky jsou zvoleny velice pečlivě a ve správném poměru.
 

 
erekce, potence, impotence, vivanord, erekci, erektilní dysfunkce, manofar